Půjčovna elektrokol

Uvažujete o koupi elektrokola a chtěli byste si nejdřív nějaké pořádně vyzkoušet? Nebo se chcete jen projet a udělat si zábavný výlet po okolí? Nabízíme zapůjčení elektrokola Kross Level Boost 1.0 s osvědčeným Shimano Steps motorem a kvalitní výbavou Shimano Deore. K dispozici je ve velikosti XL (22"). Dále je v nabídce dámské kolo Crussis OLI-Guera 8.6-S (19") a juniorský model Crussis E-Guera 6.6 (14"), aby si výlet řádně užily i Vaše děti.

foto_web_guera_6_ex681930fd68be7c9253b3ab11763310da0e10--mmf1000x1000

Cena pronájmu elektrokola: 750 Kč za 1 den a 1 elektrokolo (pro model Kross a juniorské Crussis) a 990 Kč za 1 den a 1 elektrokolo (pro dámský model Crussis Oli-Guera)

Výše vratné zálohy: 10.000 Kč za 1 elektrokolo (nutno složit v HOTOVOSTI)

Možnosti rezervace elektrokola pro vypůjčení: 

  • mailem na info@birotarius.cz
  • telefonicky na +420 605 568 742 
  • osobně na prodejně Birotarius, Živného 8, 63500 Brno

Podmínky vypůjčení:

1) Při zapůjčení je nutné předložit dva platné osobní doklady s fotografií (typicky občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, kartičku pojištěnce atd.) Nájemce může být pouze osoba starší 18 let, která je plně způsobilá k právním úkonům.

2) Právo používat zapůjčené elektrokolo má pouze osoba uvedená ve smlouvě o pronájmu.

3) Po podpisu smlouvy přebírá nájemce veškerou zodpovědnost za vypůjčený předmět až do doby vrácení předmětu pronajímateli. V případě ztráty či odcizení vypůjčených věcí uhradí nájemce pronajímateli cenu elektrokola uvedenou ve smlouvě. Pronajímatel má právo použít jistiny (zálohy) na úhradu jemu vzniklé škody, jakož i pohledávek jemu vzniklých vůči nájemci. Nájemce se zavazuje uhradit veškeré náklady spojené s opravou vypůjčeného předmětu do deseti dnů od obdržení faktury a výzvy k uhrazení, pokud uhrazení plně nekryje složená záloha

4) Elektrokolo musí být vráceno pronajímateli v čistém stavu. V případě vrácení výrazně znečištěného kola (posoudí pronajímatel) je účtován poplatek za vyčištění 500 Kč

5) Jízda na elektrokole je na vlastní nebezpečí. Pronajímatel nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené nájemcem či jemu zapůjčeným předmětem. Nájemce je povinen při používání elektrokola dodržovat platné právní předpisy a řídit se jimi. Ani za případné následky z porušení povinností nenese pronajímatel odpovědnost. Upozorňujeme Vás, že elektrokola ani příslušenství nejsou komerčně pojištěna a výpůjčné tedy neobsahuje složku pojistného.

6) Při nedodržení termínu vrácení půjčené věci je nájemce povinen zaplatit dlužné nájemné za období, které přesáhlo původní dobu pronájmu.

7) Nájemce zcela a bez výhrad souhlasí se smluvními podmínkami pro zapůjčené elektrokolo. Připojuje svůj podpis a datum.

Pokud se po zapůjčení elektrokola rozhodnete nějaké koupit v naší prodejně, dostanete po předložení účtenky za výpůjčku slevu 3 procenta z jeho prodejní ceny.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.