Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Zapletená kola Vision Trimax 30 KB TR

Neohodnoceno
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
15 900 Kč
   
Kód produktu 1429693159
Značka Vision
Kategorie Zapletená kola
 

Základem plášťových kol Vision TriMax 30 KB jsou 18.9 mm široké Tubeless Ready duralové ráfky s výškou 30 mm a s povrchovou úpravou brzdné plochy Keronite black, která je barevně stálá a mimořádně odolná vůči otěru pri brždění.
Odlehčení ráfku je řešené odfrézovaním veškerého nadbytečného materiálu (Interspoke milling R06), které nemá žádný vliv na pevnost, tuhost ani životnost kol. Silnější stěna je zachovaná jen v místech uchycení drátů a na brzdných plochách.
Ráfky jsou zapletené na nábojích Vision druhé generace vybavených technologií P.R.A.(Preload Reduction Assembly) a kvalitními ložisky pro minimalizaci tření a maximální efektivitu přenosu energie na 17mm vnitřní osce.
Zadní náboj prošel výraznými změnami, přičemž nové tělo náboje má o 6 mm zvětšenou vzdálenost mezi přírubami, o 12 mm vyšší přírubu na straně kazety, čehož výsledkem je vylepšená triangulace a výrazně vyšší tuhost zadního kola.
Obsahuje 2 kusy ložisek 6903ACB (Angular Contact Bearings) s kosoúhlým stykem. Vysoká přesnost chodu je zabezpečená optimalizovanou vnitřní konstrukcí.
Změny přicházejí i v oblasti ořechu, který má o 5 mm větší vzdálenost mezi ložisky a širší západky.
Přední kolo má radiální výplet z 16 drátů.
Zadní kolo má 21 drátů vypletených v poměru 2:1 - 14 drátů 3x křížených z pravé strany od kazety + 7 radiálních drátů z levé strany.
Duralový ořech je kompatibilní se silničními kazetami FSA, Shimano a Sram 9/10/11Speed.
Kola jsou dodávána spolu s rychloupínacími oskami Vision QR-65.
Hmotnost 1495 g.

Upozornění: Uvedená povrchová úprava brzdné plochy nevyžaduje žádné špeciální brzdové špalky, používajú se bežné špalky určené pro duralové ráfky!
Při bezdušovém použití doporučujeme používať Tubeless ready pásku se šírkou 24-25mm!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: