PŘESTAVBY - ELEKTROKOLO

Jízdní kola s dopomocí elektromotoru jsou stále populárnější a žádanější. Pro ty, kteří nechtějí kupovat celé nové elektrokolo, existuje možnost přestavby jejich stávajícího kola pomocí elektrosady. Přestavbové sady jsou vhodné pro naprostou většinu běžných kol a je možné volit z více technických možností. Motor může být součástí středového složení (klik), nebo může být umístěn v náboji zapleteného kola, a to předního i zadního. Baterie se pak umísťuje na spodní rámovou trubku nebo na nosič. Kolo je po přestavbě plnohodnotným elektrokolem s výkonem a dojezdem, který závisí na zvolených parametrech, ale je každopádně rovnocenný standardně prodávaným elektrokolům.
Cena přestavby se pohybuje v závislosti na konkrétní konfiguraci mezi 20.000 a 25.000 Kč. S vhodným výběrem jednotlivých součástí Vám samozřejmě rádi pomůžeme, montáž provedeme v našem servisu.

 

DSC02542DSC02544DSC02545DSC02546

DSC02654DSC02655DSC02656

 

Provádíme také tzv. čipování, tj. odblokování omezovače rychlosti motorů elektrokol. Cena je například 4250 Kč (čip+práce) u motoru Bosch. Cena pro jiné elektromotory se liší cca v řádu stokorun.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.